September

Biljarts

A

Ma. 03-09-2018

19:30

De Hazelaar 1

-

Bc Ammerzoden 1

1

 

D4

Di. 11-09-2018

19:30

Hazelaar 4

-

Hazelaar 5

2

 

D3

Do. 13-09-2018

19:30

De Hazelaar 3

-

Struijk Metaalrecycling

2

 

D1

Zo. 16-09-2018

13:00

Post Luchtkanalen

-

De Distel Biljarts 1

2

 

A

Ma. 17-09-2018

19:30

De Hazelaar 1

-

Net Mis 1

1

 

D3

Wo. 19-09-2018

19:30

De Hazelaar 1

-

Carambole HPS Industrial

2

 

D3

Do. 20-09-2018

19:30

SIS/De Hazelaar

-

De Hazelaar 3

2

 

D3

Vr. 21-09-2018

19:30

De Hazelaar 2

-

Van den Berg Biljarts

2

 

D4

Ma. 24-09-2018

19:30

Hazelaar 5

-

Carambole R&H Weegschalen

2

 

D4

Di. 25-09-2018

19:30

Hazelaar 4

-

Van den Berg Biljarts 2

2

 

D3

Do. 27-09-2018

19:30

SIS/De Hazelaar

-

De Hazelaar 2

2

 

NK

Za. 29-09-2018

11.00

Nederlands Kampioenschap Libre groot 1e klasse

4

 

NK

Zo. 30-09-2018

11.00

Nederlands Kampioenschap Libre groot 1e klasse

4

 

D1

Zo. 30-09-2018

13:00

Post Luchtkanalen

-

`s Lands Welvaren 1 / AVH Auto`s / VSS Machin

2

 

 

 

 

Oktober

Biljarts

 

A

Ma. 01-10-2018

19:30

De Hazelaar 1

-

Biljartclub De Midget Gilde 1

1

 

A

Wo. 03-10-2018

19:30

De Hazelaar 1

-

ABEC

2

 

D2

Do. 04-10-2018

19:30

De Hazelaar 3

-

De Hazelaar 2

2

 

TE

Za. 06-10-2018

11.00

De Hazelaar Etikon

-

DIBO The  City

2

 

T1

Za. 06-10-2018

11.00

De Hazelaar

-

Hektisch Biljartschool / BV ‘75

2

 

D4

Ma. 08-10-2018

19:30

Hazelaar 5

-

P.C. Kamp Scheeps- en Konstruktiewerken B.V.

2

 

D4

Di. 09-10-2018

19:30

Hazelaar 4

-

BC Goirle 2

2

 

D3

Do. 11-10-2018

19:30

SIS/De Hazelaar

-

Thekes Herpen 3

2

 

D3

Vr. 12-10-2018

19:30

De Hazelaar 2

-

Van Rossum Tegelwerken

2

 

NV

Vr. 12-10-2018

19.00

Nationale voorwedstrijden Ankerkader 47-2 1e klasse

2

 

NV

Za. 13-10-2018

11.00

Nationale voorwedstrijden Ankerkader 47-2 1e klasse

2

 

NV

Zo. 14-10-2018

11.00

Nationale voorwedstrijden Ankerkader 47-2 1e klasse

2

 

D1

Zo. 14-10-2018

13:00

Post Luchtkanalen

-

BV Sprundel 1 / BoKo

2

 

D3

Wo. 17-10-2018

19:30

De Hazelaar 1

-

SIS/De Hazelaar

1

 

D3

Do. 18-10-2018

19:30

De Hazelaar 3

-

Van Rossum Tegelwerken

2

 

A

Ma. 22-10-2018

19:30

De Hazelaar 1

-

RIO-BAR 1

1

 

 

 

 

November

Biljarts

 

A

Ma. 05-11-2018

19:30

De Hazelaar 1

-

BV Kling Opleidingen 1

1

 

D4

Ma. 05-11-2018

19:30

Hazelaar 5

-

Cues & Darts-2

2

 

D4

Di. 06-11-2018

19:30

Hazelaar 4

-

Molenvliet

2

 

D3

Do. 08-11-2018

19:30

SIS/De Hazelaar

-

Struijk Metaalrecycling

2

 

D3

Vr. 09-11-2018

19:30

De Hazelaar 2

-

De Hazelaar 1

2

 

D1

Zo. 11-11-2018

13:00

Post Luchtkanalen

-

TREVA

2

 

D3

Wo. 14-11-2018

19:30

De Hazelaar 1

-

Van Rossum Tegelwerken

2

 

D3

Do. 15-11-2018

19:30

De Hazelaar 3

-

Thekes Herpen 3

2

 

A

Ma. 19-11-2018

19:30

De Hazelaar 1

-

Bv Uden 3

2

 

D4

Ma. 19-11-2018

19:30

Hazelaar 5

-

`t Caves

2

 

D4

Di. 20-11-2018

19:30

Hazelaar 4

-

SunControls BV

2

 

D3

Do. 22-11-2018

19:30

SIS/De Hazelaar

-

Carambole HPS Industrial

2

 

D3

Vr. 23-11-2018

19:30

De Hazelaar 2

-

Moira

2

 

TE

Za. 24-11-2018

11.00

De Hazelaar Etikon

-

’s-Lands Welvaren / Reedijk

2

 

T1

Za. 24-11-2018

11.00

De Hazelaar

-

Snelpost 11

2

 

D1

Zo. 25-11-2018

13:00

Post Luchtkanalen

-

Jan Brock Amusement

2

 

D3

Do. 29-11-2018

19:30

De Hazelaar 3

-

De Hazelaar 1

2

 

 

 

 

December

Biljarts

 

D1

Zo. 02-12-2018

13:00

Post Luchtkanalen

-

B.C. Goirle

2

 

A

Ma. 03-12-2018

19:30

De Hazelaar 1

-

Bc Ammerzoden 3

2

 

D4

Ma. 03-12-2018

19:30

Hazelaar 5

-

ABC `t Topke

2

 

D3

Wo. 05-12-2018

19:30

De Hazelaar 1

-

Struijk Metaalrecycling

2

 

D3

Do. 06-12-2018

19:30

SIS/De Hazelaar

-

ABEC

2

 

D3

Vr. 07-12-2018

19:30

De Hazelaar 2

-

Thekes Herpen 4

2

 

A

Ma. 17-12-2018

19:30

De Hazelaar 1

-

Bc Ammerzoden 1

1

 

TE

Za. 29-12-2018

11.00

De Hazelaar Etikon

-

Horna

2

 

T1

Za. 29-12-2018

11.00

De Hazelaar

-

Buitelaar /Maasduin Witgoed

2

 

 

 

 

Januari

Biljarts

 

GP

Vr. 04-01-2019

11.00

Grand Prix Artistiek ereklasse

2

 

GP

Za. 05-01-2019

11.00

Grand Prix Artistiek ereklasse

2

 

GP

Zo. 06-01-2019

11.00

Grand Prix Artistiek ereklasse

2

 

           
           
           

A

Ma. 14-01-2019

19:30

De Hazelaar 1

-

Net Mis 1

1

 

D4

Ma. 14-01-2019

19:30

Hazelaar 5

-

Hazelaar 4

2

 

D3

Wo. 16-01-2019

19:30

De Hazelaar 1

-

Moira

2

 

D3

Do. 17-01-2019

19:30

SIS/De Hazelaar

-

Van den Berg Biljarts

2

 

D3

Vr. 18-01-2019

19:30

De Hazelaar 2

-

ABEC

2

 

TE

Za. 19-01-2018

11.00

De Hazelaar Etikon

-

De Picardie

2

 

D4

Di. 22-01-2019

19:30

Hazelaar 4

-

Carambole R&H Weegschalen

2

 

D3

Do. 24-01-2019

19:30

De Hazelaar 3

-

SIS/De Hazelaar

2

 

D1

Zo. 27-01-2019

13:00

Post Luchtkanalen

-

N-Surance / De Hoog

2

 

A

Ma. 28-01-2019

19:30

De Hazelaar 1

-

Biljartclub De Midget Gilde 1

1

 

D3

Wo. 30-01-2019

19:30

De Hazelaar 1

-

Thekes Herpen 4

2

 

D3

Do. 31-01-2019

19:30

De Hazelaar 3

-

Moira

2

 

 

 

 

Februari

Biljarts

 

D3

Vr. 01-02-2019

19:30

De Hazelaar 2

-

SIS/De Hazelaar

2

 

TE

Za. 02-02-2019

11.00

De Hazelaar Etikon

-

Egbersbeek.nl

2

 

T1

 

D1

Za. 02-02-2019

 

Za. 02-02-2019

11.00

 

19.00

De Hazelaar

 

Post Luchtkanalen

-

 

-

Terborgse Wijncentrale/de Veemarkt

Lands Welvaeren 1

 

2

 

2

 

D4

Ma. 04-02-2019

19:30

Hazelaar 5

-

Van den Berg Biljarts 2

2

 

D4

Di. 05-02-2019

19:30

Hazelaar 4

-

P.C. Kamp Scheeps- en Konstruktiewerken B.V.

2

 

D3

Do. 07-02-2019

19:30

SIS/De Hazelaar

-

Van Rossum Tegelwerken

2

 

D3

Vr. 08-02-2019

19:30

De Hazelaar 2

-

De Hazelaar 3

2

 

D1

Zo. 10-02-2019

13:00

Post Luchtkanalen

-

Beekman HPL

2

 

A

Ma. 11-02-2019

19:30

De Hazelaar 1

-

RIO-BAR 1

1

 

           
           
           

A

Ma. 25-02-2019

19:30

De Hazelaar 1

-

BV Kling Opleidingen 1

1

 

D3

Wo. 27-02-2019

19:30

De Hazelaar 1

-

Van den Berg Biljarts

2

 

D3

Do. 28-02-2019

19:30

De Hazelaar 3

-

Carambole HPS Industrial

2

 

 

 

 

Maart

Biljarts

 

TE

Za. 02-03-2018

11.00

De Hazelaar Etikon

-

Wennekes.nl

2

 

T1

Za. 02-03-2018

11.00

De Hazelaar

-

123Biljarts / BV BCO

2

 

D4

Ma. 11-03-2019

19:30

Hazelaar 5

-

BC Goirle 2

2

 

D4

Di. 12-03-2019

19:30

Hazelaar 4

-

Cues & Darts-2

2

 

D3

Do. 14-03-2019

19:30

SIS/De Hazelaar

-

De Hazelaar 1

2

 

D3

Vr. 15-03-2019

19:30

De Hazelaar 2

-

Thekes Herpen 3

2

 

D1

Zo. 17-03-2019

13:00

Post Luchtkanalen

-

Veemarkt

2

 

A

Ma. 18-03-2019

19:30

De Hazelaar 1

-

Bv Uden 3

1

 

D3

Wo. 20-03-2019

19:30

De Hazelaar 1

-

De Hazelaar 2

2

 

D3

Do. 21-03-2019

19:30

De Hazelaar 3

-

Thekes Herpen 4

2

 

TE

Za. 23-03-2018

11.00

De Hazelaar Etikon

-

De Posthoorn / Snellen Horeca

2

 

T1

Za. 23-03-2018

11.00

De Hazelaar

-

Moira / Hartog Afdichtingssystemen

2

 

D4

Ma. 25-03-2019

19:30

Hazelaar 5

-

Molenvliet

2

 

D4

Di. 26-03-2019

19:30

Hazelaar 4

-

`t Caves

2

 

D3

Do. 28-03-2019

19:30

SIS/De Hazelaar

-

Moira

2

 

D3

Vr. 29-03-2019

19:30

De Hazelaar 2

-

Struijk Metaalrecycling

2

 

D1

Zo. 31-03-2019

13:00

Post Luchtkanalen

-

`s Lands Welvaren 2 / AVH auto`s / VSS Mac

2

 

 

 

 

April

Biljarts

 

A

Ma. 01-04-2019

19:30

De Hazelaar 1

-

Bc Ammerzoden 3

1

 

D3

Wo. 03-04-2019

19:30

De Hazelaar 1

-

Thekes Herpen 3

2

 

D3

Do. 04-04-2019

19:30

De Hazelaar 3

-

ABEC

2

 

D4

Ma. 08-04-2019

19:30

Hazelaar 5

-

SunControls BV

2

 

D4

Di. 09-04-2019

19:30

Hazelaar 4

-

ABC `t Topke

2

 

D3

Wo. 10-04-2019

19:30

De Hazelaar 1

-

De Hazelaar 3

2

 

D3

Do. 11-04-2019

19:30

SIS/De Hazelaar

-

Thekes Herpen 4

2

 

D3

Vr. 12-04-2019

19:30

De Hazelaar 2

-

Carambole HPS Industrial

2

 

D3

Do. 18-04-2019

19:30

De Hazelaar 3

-

Van den Berg Biljarts

2

 

D1

Zo. 21-04-2019

13:00

Post Luchtkanalen

-

Biljartteam Hilvarenbeek

2