September

                                                                                                                                             Biljarts

A

ma. 02-09-2019

19.30

De Hazelaar 1

-

Rio Bar 2

1

D4

di. 03-09-2019

19.30

De Hazelaar 4

-

De Hazelaar 5

2

D3

vr. 06-09-2019

19.30

De hazelaar 2

-

De Hazelaar 1

2

PK

vr. 06-09-2019

19.00

Nationale voorwedstrijden libre groot 1e klasse

2

PK

za. 07-09-2019

11.00

Nationale voorwedstrijden libre groot 1e klasse

2

PK

zo. 08-09-2019

11.00

Nationale voorwedstrijden libre groot 1e klasse

2

D1

zo. 08-09-2019

13.00

Post Luchtkanalen

-

Hilvarenbeek

2

D4

ma. 09-09-2019

19.30

De Hazelaar 5

-

Apparekoi

2

D3

wo. 11-09-2019

19.30

De Hazelaar 1

-

Cues & Darts 1

2

TTE

za. 14-09-2019

11.00

De Hazelaar

-

Dibo The City

2

TT1

za. 14-09-2019

11.00

De Hazelaar 2

-

Topteam Goirle

2

A

ma. 16-09-2019

19.30

De Hazelaar 1

-

De Midget Gilde 2

1

TT1

za. 28-09-2019

11.00

De Hazelaar 2

-

Moira/Hartog afdichtsyst.

2

A

ma. 30-09-2019

19.30

De Hazelaar 1

-

Net Mis 2

2

 

Oktober

                                                                                                                                             Biljarts

D4

di. 01-10-2019

19.30

De Hazelaar 4

-

Cues & Darts 2

2

D1

zo. 06-10-2019

13.00

Post Luchtkanalen

-

Veemarkt

2

D4

ma. 07-10-2019

19.30

De Hazelaar 5

-

Eekhoorn/DKM Tools

2

D4

di. 08-10-2019

19.30

De Hazelaar 4

-

Apparekoi

2

D3

wo. 09-10-2019

19.30

De Hazelaar 1

-

Carambole HPS Industrial

2

D3

vr. 11-10-2019

19.30

De Hazelaar 2

-

Cues & Darts 1

2

PK

za. 12-10-2019

11.00

Nationale voorwedstrijden ankerkader 47-2 1e klasse

2

PK

zo. 13-10-2019

11.00

Nationale voorwedstrijden ankerkader 47-2 1e klasse

2

D1

zo. 06-10-2019

13.00

Post Luchtkanalen

-

Capelle

2

A

ma. 28-10-2019

19.30

De Hazelaar 1

-

BV Uden 1

1

D4

ma. 28-10-2019

19.30

De Hazelaar 5

-

Van Rossum Tegelwerken

2

D4

di. 29-10-2019

19.30

De Hazelaar 4

-

Eekhoorn/DKM Tools

2

D3

wo. 30-10-2019

19.30

De Hazelaar 1

-

Hilvarenbeek 2

2