Maart

                                                                                                                                                                 Biljarts

NK

zo 01-03-2020

11.00

Bandstoten groot Ereklasse

4

NK

Za 08-03-2020

11.00

Driebanden groot Hoofdklasse

4

NK

Zo 09-03-2020

11.00

Driebanden groot Hoofdklasse

4

A

ma 02-03-2020

19.30

De Hazelaar 1

-

De Midget Gilde 2

1

D4

ma 09-03-2020

19.30

De Hazelaar 5

-

DIB Timmerwerken Likadrie

2

D4

di 10-03-2020

19.30

De Hazelaar 4

-

Suncontrols BV

2

D3

wo 11-03-2020

19.30

De Hazelaar 1

-

Moira 1

2

D3

vr 13-03-2020

19.30

De Hazelaar 2

-

Thekes Herpen 4

2

A

ma 16-03-2020

19.30

De Hazelaar 1

-

Net mis 2

1

TE

za 21-03-2020

11.00

De Hazelaar

-

Van den Broek Biljarts Almere ‘83

2

T1

za 21-03-2020

11.00

De Hazelaar 2

-

Egbers Beek / De Veemarkt

2

D1

zo 22-03-2020

13.00

Post Luchtkanalen

-

De Distel Biljarts 2

2

D4

di 10-03-2020

19.30

De Hazelaar 4

-

DIB Timmerwerken Likadrie

2

D4

ma 23-03-2020

19.30

De Hazelaar 5

-

BV Cortini Automotive 2

2

D3

wo 25-03-2020

19.30

De Hazelaar 1

-

BC Goirle 2

2

D3

vr 27-03-2020

19.30

De Hazelaar 2

-

Moira 1

2

A

ma 30-03-2020

19.30

De Hazelaar 1

-

BV Uden 1

1

 

April

                                                                                                                                                                 Biljarts

D1

Zo 12-04-2020

13.00

Post Luchtkanalen

-

Man op maat Caves

2

D4

Ma 13-04-2020

19.30

De Hazelaar 5

-

PC Kamps Scheeps en Konstructie

2

D4

Di 14-04-2020

19.30

De Hazelaar 4

-

BV Cortini Automotive 2

2

D3

Wo 15-04-2020

19.30

De Hazelaar 1

-

Thekes Herpen 3

2

D3

Vr 17-04-2020

19.30

De Hazelaar 2

-

BC Goirle 2 Verhagen metaalrecyc

2

TE

Za 18-04-2020

11.00

De Hazelaar

-

De Picardie

2

T1

Za 18-04-2020

11.00

De Hazelaar 2

-

BIOS / Laurensschulman

2

D4

Ma 20-04-2020

19.30

De Hazelaar 5

-

Cues & Darts 2

2

D4

Di 28-04-2020

19.30

De Hazelaar 4

-

PC Kamps Scheeps en Konstructie

2

 

Mei

                                                                                                                                                                 Biljarts

D3

Vr 01-05-2020

19.30

De Hazelaar 2

-

Thekes Herpen 3

2

D1

Zo 03-05-2020

13.00

Post Luchtkanalen

-

FDV Jacoby / Schuler Cues

2

PK

Vr 08-05-2020

11.00

Masters artistiek ereklasse

2

PK

Za 09-05-2020

11.00

Masters artistiek ereklasse

2

PK

Zo 10-05-2020

11.00

Masters artistiek ereklasse

2